Jak Poderwac Dziewczyne

Wpis

piątek, 08 czerwca 2012

Pamiętaj, że to Ty masz być podrywany

para flirtuje ze sobąJeśli trochę nad sobą popracujesz, to na pewno uda Ci się dzięki moim radom osiągnąć sukces. Musisz tylko trochę z siebie dać, w na pewno dostaniesz w zamian dużo więcej. Dzięki temu nie będziesz musiał wydawać na nią pieniędzy a ona i tak będzie Tobą zainteresowana. Jeśli ona zacznie się dla Ciebie poświęcać, to będziesz wiedział, że coś do ciebie czuje i jest godna zainteresowania.

Pamiętaj, że to Ty jesteś taki atrakcyjny i cenny, że dziewczyny mają o Ciebie zabiegać. To one muszą Cię czymś zainteresować, żebyś chciał na nie spojrzeć.

Zapamiętaj sobie raz na zawsze, jeśli możesz coś osiągnąć niskim kosztem, to nie jest to nic interesującego. I tak samo jest z podrywaniem. Jeśli dziewczyna będzie musiała o Ciebie zabiegać, to staniesz się w jej oczach kimś bardzo ciekawym. Będąc dla dziewczyny cały czas dostępny stajesz się dla niej kimś mało ważnym. Im więcej będzie się musiała o Ciebie postarać, tym większa będzie Twoja wartość w jej oczach. Mam nadzieje, że jesteś na tyle inteligentny, żeby zrozumieć o co mi chodzi. Teraz pokarzę Ci, co możesz zrobić, żeby stać się mało dostępny dla dziewczyny, a tym samym zyskać uznanie w jej oczach.

1.       W odpowiednim czasie musisz pokazać, że jesteś na nią rozgniewany. Faceci, którzy nigdy się nie złoszczą nie mogą być atrakcyjni w oczach kobiet. Każda dziewczyna musi wiedzieć, że jeśli zrobi coś nie tak, to na pewno jej to pokarzesz. Jeśli łamie zasady, to musi ponieść tego konsekwencję. 

2.     Czasami odwracaj swoją uwagę od dziewczyny i udawaj, że jesteś dla niej niedostępny. To są naprawdę dwie istotne zasady dla Ciebie. Jeśli będziesz dla niej mniej dostępny, to będzie Cię postrzegała jako kogoś wartościowego i cennego.

Poniżej pokarzę Ci w jaki sposób możesz się zachowywać wobec dziewczyny:

a.       odwołaj kilka wcześniej ustalonych randek.

b.      nie zawsze oddzwaniaj od razu do niej

c.      na początku znajomości dawaj jej do zrozumienia, że nie masz czasu ani ochoty rozmawiać z nią przez telefon.

Takie zachowanie pozwoli jej dostrzec jaki jesteś wartościowy i cenny. To zmobilizuje ją do działania. Dzięki temu nie napracujesz sie, a zyskasz naprawdę zainteresowaną Tobą dziewczyną. A teraz powiem Ci o jeszcze jednej bardzo ważnej zasadzie. Daj kobiecie do zrozumienia, że masz swoje zasady i oczekujesz, że ona będzie ich przestrzegała. Jeśli ona zrobi coś, co Ci się nie spodoba, to jasno jej daj to do zrozumienia. Powiedz wybacz kochanie, ale takie są moje zasady, musisz się im podporządkować. Jeśli tak będziesz się zachowywał, to na pewno zyskać w oczach kobiet. A jeśli ona nie będzie zainteresowana, to nie przejmuj się, jest tyle dziewczyn dookoła Ciebie, że na pewno znajdziesz sobie inną.

Musisz być konsekwentny i eliminować ze swojego życia te osoby, które nie zasługują na Ciebie. Jeśli uważasz, ze ktoś jest nieodpowiedni, to nie wahaj się. Nie zasługuje na Ciebie, to zerwij znajomość i w ogóle się tym nie przejmuj. Jeśli dasz dziewczynie do zrozumienia, że musi o Ciebie zawalczyć, to ona poczuje, że jesteś cenny i warto sie postarać. Uwierz mi to zawsze działa. Sprawdziłem to nie raz. Takie zachowanie daje 100% gwarancji, że będziesz uchodził wśród dziewczyn za kogoś atrakcyjnego, godnego uwagi i przystojnego. Uwierz mi i spróbuj.

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
jakpoderwacdziewczynenagg
Czas publikacji:
piątek, 08 czerwca 2012 20:39

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • randkiinternetowe napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 22:51:58:

    Znalazłem dosyć ciekawy i darmowy portal randkowy , możecie sprawdzić. Bardzo dużo fajnych lasek ;)
    Portal randkowy

Dodaj komentarz