Jak Poderwac Dziewczyne

Wpis

piątek, 08 czerwca 2012

Jak rozmawiać z kobietami

jak zachować się na randce1)      Zacznij rozmowę, niczego nie oczekując od dziewczyny. 

To jest najważniejsza rzecz, o której musisz pamiętać. Rozmawiając z dziewczyną nie musisz niczego od niej oczekiwać. Nie myśl od razu o tym, że ona może być Twoją dziewczyną, albo że wylądujecie razem u Ciebie w domu. Najpierw musisz się w ogóle dowiedzieć, czy ta dziewczyna jest godna poświęcenia Twojego czasu. Jeśli cały czas zastanawiasz się, co wyjdzie z waszej rozmowy, to jesteś spięty i na niczym nie możesz się skupić. Potraktuj podrywanie kobiet, jak kupowanie samochodu, nawet jeśli obecnie nie masz jeszcze pojęcia jak poderwac dziewczyne. Kiedy oglądasz auto nie zakładasz od razu, że będzie Twoje. Dokładnie tak samo rób podczas podrywania kobiet.

2)      Nie bój się odejść od dziewczyny, jeśli nie przypadła Ci do gustu.

Jeśli nie dogadujesz się z daną dziewczyną, to możesz ją zostawić w połowie zdania i niczym się nie przejmować. Nie musisz się zastanawiać, co masz powiedzieć, kiedy zapadnie niezręczna cisza. Zaczynanie kolejnego niewygodnego tematu jest zupełnie bez sensu. W takiej sytuacji powinieneś po prostu odejść i niczym się nie przejmować. Zapamiętaj sobie raz na zawsze, nigdy nie trać czasu na dziewczyny, którymi nie jesteś zainteresowany. Szkoda na nie Twojego czasu. Zapamiętaj to, bo jest to niezwykle ważne.

3)      Oceń, czego oczekujesz od danej relacji z kobietą.

Dzięki temu będzie Ci łatwiej ocenić, które kobiety są godne Twojego zainteresowania, a które niekoniecznie. Musisz sobie zrobić listę, jakie wymagania musi spełnić dana dziewczyna, żebyś mógł się z nią umówić. Niektóre cechy mogą być ważniejsze inne mniej. Pamiętaj jednak, żeby za bardzo sobie nie ulegać. Oto cechy, które możesz sobie wypisać:

 - miła partnerka

 - koleżanka

 - gorąca kochanka

 - zwykła znajoma na wyjścia do klubu.

Załóżmy, ze wypisałeś sobie 10 cech, jakie powinna mieć Twoja przyszła dziewczyna. Jeśli znajdziesz 7 dziewczyn, które będą spełniały Twoje wymagania, to będzie już dobrze. Jeśli któraś z nich nie spełnia chociaż jednego z Twoich wymagań, to od razu ją odrzucaj. Nie zastanawiaj się nad niczym. Kompromisy nie mają tu żadnego znaczenia. Takie oczekiwania pomogą znaleźć Ci idealną dziewczynę, ponieważ nie będziesz się tylko sugerował wyglądem, tylko będziesz miał jasno sprecyzowane wymagania.

 4) Jeśli nie będziesz się starał zaimponować dziewczynie, to ona na pewno się Tobą zainteresuje.

 Już Ci to wszystko wyjaśniam, nie denerwuj się.

Pamiętaj, że Twoje oczekiwania są najważniejsze. Nie staraj się imponować dziewczynie, bo zaczniesz ulegać i w końcu przestaniesz trzymać się swojej listy. Jeśli chcesz, żeby dziewczyna Cię za wszelką cenę polubiła, to wtedy zaczynasz się denerwować i rozmowa nie wypada już tak naturalnie.

Nie staraj się zaimponować dziewczynie, ale staraj się ją do siebie przyciągać.

Jeśli będziesz sobą, to dziewczyna na pewno spojrzy na Ciebie przychylnym okiem. Ważny jest dla niej Twój charakter, a nie jakieś wyuczone zachowania. Musisz jej pokazać, że jesteś wyluzowany, inteligentny i pewny siebie. Najważniejsze jest, żebyś sam był zadowolony z rozmowy. To nie dziewczyna jest w tym wszystkim najważniejsza.

5)      Skupiaj się głównie na sobie a nie na dziewczynie.

Jeśli nie wiesz jak to zrobić, staraj sie cały czas o sobie mówić. Poruszaj różne tematy, które w jakikolwiek sposób dotyczą Ciebie. Jeśli ona zadaje Ci jakiekolwiek pytania, to zawsze odpowiadaj na nie tylko i wyłącznie ze swojego punktu widzenia. Pokażę Ci poniżej, jak taka rozmowa może wyglądać.

Ty: Dlaczego zdecydowałaś się przyjść do tego klubu/ baru/ restauracji??

Ona: Często bywam tu ze znajomymi, poza tym zawsze dają tu dobre drinki.

Ty: To miejsce naprawdę jest dla Ciebie wyjątkowe? Przecież tu tają jak dla mnie śmietnikowe jedzenie i mają fatalnego barmana. Naprawdę lubisz się truć takimi gównami?? Zawiodłem się trochę na Tobie.

6)      Ona nie musi wiedzieć o Tobie wszystkiego.

Jeśli ona ciągle Cię o coś pyta, to musisz jej odpowiadać w zabawny sposób. Wykręcaj się od opowiadania o swoim życiu. Po prostu staraj sie udzielać niejasnych odpowiedzi. W ten sposób dasz jej do zrozumienia, żeby nie przepytywała Cię aż tak szczegółowo, bo i tak nic jej nie powiesz. Pokaże Ci jak możesz dać dziewczynie do zrozumienia, że za dużo pyta:

Ona: Jakie masz plany na życie? 

Ty: Jestem tajnym agentem rządu, który ściga przestępców, chcesz zostać moją asystentką?

A tak na poważnie, to nie lubię o sobie opowiadać, dlatego byłbym Ci wdzięczny, gdybyś mnie tak nie przepytywała.

Jeśli zrobisz dookoła siebie trochę tajemniczej atmosfery, to dziewczyna poczuje do Ciebie atrakcję i będzie się chciała jeszcze z Tobą umówić, żeby dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej.

7)      Jeśli po pięciu minutach stwierdzasz, że dziewczyna jest godna twojej uwagi, to zabieraj sie do dzieła.

Nie trać czasu i zabierz ją w jakieś mało zatłoczone miejsce. Zacznij ja dotykać i zobacz, jak na to zareaguje. Dotnij jej ramienia, zacznij bawić się jej włosami. Na im więcej dziewczyna Ci pozwoli tym większe nadzieje możesz z nią wiązać.

8)      Postaraj się wyczuć, jaki możesz mieć z nią kontakt.

Po 5 minutach musisz wiedzieć o niej coś ważnego. Pomyśl, czy w Twoim życiu zdarzyło się cos podobnego i zacznij z nią o tym rozmawiać. W ten sposób dziewczyna zobaczy w Tobie bratnią duszę. Mówiąc o jakimś wspólnym doświadczeniu na pewno złapiecie wspólny kontakt i będziecie się lepiej dogadywać.

Możesz porozmawiać np. o Twoim ojcu alkoholiku. Jeśli się okaże, że macie takie same przeżycia, to wtedy dziewczyna szybciej Ci zaufa. Pomyśli, że jesteście z tej samej bajki i dlatego może z Tobą porozmawiać o wszystkim. To na pewno ułatwi waszą relację.

Im więcej wspólnych emocji razem poczujecie, tym ona bardziej będzie chciała być bliżej Ciebie. Nic tak nie łączy, jak wspólne negatywne emocje. Wypróbuj tą metodę, a na pewno nie pożałujesz.

9)      Jeśli uważasz, ze dziewczyna jest na poważnie Tobą zainteresowana, to zacznij ją całować.

Nie możesz się zawahać ani przez chwilę. Zaskocz ją, bo to naprawdę może działaś na Twoją korzyść. Nigdy nie postępuj ostrożnie z dziewczynami w tych sprawach. Jeśli zobaczysz, że dziewczyna dała Ci jakikolwiek sygnał, to od razu przejdź do dzieła.  Natomiast jeśli dziewczyna pozwoli sie pocałować, to na pewno możesz liczyć na to, że dzisiaj wylądujecie razem w łóżku. Gwarantuje Ci to, jeśli pozwoliła Ci na tyle, to na pewno pozwoli na więcej.

Poniżej znajdziesz jeszcze kilka cennych rad, o których zawsze powinieneś pamiętać podczas podrywania kobiet:

- Najlepiej zawsze witać się z dziewczyną np. Cześć ślicznotko, albo coś w tym stylu. Spróbuj później zgadnąć jej imię. Na pewno Ci się nie uda, ale przynajmniej wypadniesz w jej oczach jako zabawny i pewny siebie facet. Poza tym to automatycznie da Ci dobry temat do rozmowy i spowoduje, że nawiąże sie między wami fajna znajomość.

- Podczas rozmowy zawsze staraj się być naturalny i musisz być przede wszystkim sobą. Nie ma sprawdzonej techniki rozmawiania z kobietami. Wyuczone regułki niczego nie zmienią. Musisz próbować na jakie tematy dziewczyna chce rozmawiać i swobodnie przechodzić od tematu do tematu.

- Jeśli masz jakieś pytania, to napisz do mnie. Może będę w stanie Ci pomóc. Opisz mi krótko swoją sytuację i postaraj się jasno określić, czego tak naprawdę ode mnie oczekujesz. Na pewno odpiszę na Twojego emaila a jeśli będzie interesujący, to umieszczę go w swoim artykule. Gwarantuje Ci, ze nie masz nic do stracenia, a tak naprawdę tylko możesz zyskać, więc na co czekasz. 

- Jeśli jakiś wewnętrzny głos mówi Ci, że nie powinieneś wypróbować moich metod podrywania, to nie słuchaj go. Tak dużo możesz dzięki nim zyskać, dlaczego miałbyś sobie to odpuścić. Pamiętaj, ze w życiu lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż, że się czegoś nie zrobiło. Jeśli się wahasz, to idź na żywioł i zobacz jak wiele możesz zyskać dzięki moim metodom podrywania.

Przeczytaj także wpis: jak być zabawnym wokół kobiet

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
jakpoderwacdziewczynenagg
Czas publikacji:
piątek, 08 czerwca 2012 21:10

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • opc-ja1 napisał(a) komentarz datowany na 2013/03/31 22:29:46:

    Bardzo przydatny artykuł. Może też być pomocny taki ogólnikowy znaleziony w sieci www.opcja.vot.pl/?p=4 w pewnym sensie też dotyczy tego tematu.

Dodaj komentarz