Jak Poderwac Dziewczyne

Wpis

piątek, 08 czerwca 2012

Bądź zarozumiały i śmieszny jednocześnie, żeby podobać się kobietą.

facet z poczuciem humoru na randce z kobietąJeśli nie wiesz jak poderwać dziewczynę ale chcesz być pociągający dla kobiet, to musisz być zarówno zarozumiały jak i zabawny. To są prawdziwe i sprawdzone metody podrywania, które wypróbowałem na sobie wiele razy. Jeśli zrozumiesz, kiedy masz być zarozumiały, a w którym momencie zabawny, to żadna kobieta nie będzie potrafiła Ci się oprzeć. Gwarantuje Ci to, bo już nie raz to sprawdziłem.

Jeśli sam trochę popróbujesz tych zachowań w obecności dziewczyn, to z czasem będziesz wiedział kiedy i w jaki sposób się zachowywać. Najważniejsze żebyś zrozumiał na czym tak naprawdę polega agresywny humor.

Pokarzę Ci na czym to polega na przykładzie, którym zaczerpnąłem z pewnego forum. Ten sposób zachowania jest po prostu niezawodny i dlatego musisz go koniecznie wypróbować.

Zwróć uwagę, że jest to fragment autentycznej rozmowy. Nie musisz się uczyć tego na pamięć wystarczy, żebyś zrozumiał, o co mi tak naprawdę chodzi.

Chłopak: Gra w polu jest naprawdę bardzo wyczerpująca. Nie wiem, czy kiedykolwiek miałaś okazję tego doświadczyć. Mi to daje naprawdę duży zastrzyk energii. A czy Ty właściwie uprawiasz jakiś sport?

Dziewczyna: Jestem wielką fanką gry w hokeja!

Chłopak: Żartujesz sobie chyba. To nie możliwe żebyś lubiła grę w hokeja. Na pewno jesteś jedną z tych dziewczyn, które mówią przy chłopaku, że lubią jakiś sport, tylko po to, żeby mu się przypodobać. Na pewno jesteś przekonana, że lubisz grać w hokeja?

Dziewczyna: Naprawdę, ja kocham tą grę.

Chłopak: Jeśli tak naprawdę aż tak bardzo lubisz grać w hokeja, to powiedź mi jaki jest najlepszy gracz, który w zeszłym roku najlepiej prezentował się na boisku.

Jeśli dziewczyna wymieni jakieś nazwisko, to koniecznie musisz jej zaprzeczyć. Zobaczysz jakich użyje argumentów i wtedy będziesz wiedział, czy mówiła prawdę czy nie. A jednocześnie pokarzesz jej, że nie jesteś wcale taki łatwowierny i zanim w coś uwierzysz, to na pewno ją sprawdzisz.

Później po małej kontrolowanej wymianie zdań, jeśli dziewczyna zda egzamin z wiedzy o hokeju, możesz jej powiedzieć, że jest wspaniała i od teraz uważasz ją za swoja dziewczynę.

Dziewczyna: No dobra mogę być Twoją dziewczyną, ale pod warunkiem, że jesteś chociaż trochę bogaty.

Chłopak: No oczywiście, że jestem. Ale zastanawiam się, czy chcę taką dziewczynę jak Ty. Może przydałabyś mi się do dopieszczania mojego mieszkania. Umiesz może chociaż gotować, przynajmniej do czegoś byś się przydała.

Dziewczyna: Oczywiście, że tak w kuchni jestem po prostu świetna.

Chłopak: W takim układzie jest cudownie. Możemy iść jutro wziąć ślub. Skoro znasz się na hokeju i umiesz gotować, to możesz zostać moją dziewczyną, a później żoną. Nie będę pytał, czy się zgadzasz, bo jestem tak fajnym chłopakiem, że na pewno nie miałabyś serca mi odmówić.

Dla tych, którzy jeszcze się nie zorientowali zarozumiały i zabawny musisz być głównie na poziomie werbalnym. Dla większości facetów największym problemem jest bycie zabawnym. Zupełnie nie wiedzą, jak mają się do tego zabrać. Nauka humoru wymaga dużo zaangażowania i wiele pracy. Z kolei nie wiem dlaczego, ale nauka zarozumiałości przychodzi facetom dużo łatwiej. Wymaga od nich mniej zaangażowania i ciężkiej pracy. Wierze, że jednak obie te rzeczy potraktujesz jak wyzwanie i nauczysz się ich bez problemu.

Młodsze kobiety podchodzą do życia bardziej intuicyjnie niż starsze. Jest to uwarunkowane przez doświadczenie. Większość 20 letnich kobiet chętnie umówi się z facetem, który będzie miał poczucie humoru i odrobinę pewności siebie. Kiedy kobiety się starzeją, to potrzebują bardziej subtelnego mężczyzny niż zabawowego komika, i to je właśnie podnieca.

Zachowywanie się w sposób zarozumiały i zabawny może również działać na starsze kobiety, ale musisz wtedy bardzo dobrze opanować tą sztukę. To już wymaga dużego doświadczenia i upartości w dążeniu do celu. Właśnie dlatego odradzam takie metody podrywania facetom, którzy nie są już wyluzowanymi studentami.

Z drugiej strony odradzam też używanie tej metody facetom, którzy zupełnie nie mają poczucia humoru, b wtedy wypadną bardzo sztucznie. Aby czegokolwiek się nauczysz musisz naprawdę dużo nas sobą pracować i poświęcić się w całości temu zajęciu.

Ale przecież nikt nie powiedział, że jest to niemożliwe do opanowania:

Po pierwsze bycie zarozumiałym to kwestia wyuczenia pewnych gestów. Jeśli będziesz udawał, że jesteś zbyt pewny siebie, to wyjdziesz na kretyna. Jeśli znowu za mało się postarasz, to wypadniesz bardzo sztucznie i dziewczyna od razu to wyczuje. W niektórych wypadkach bycie zarozumiałym wystarczy. Czasami udawanie zabawnego wcale nie jest potrzebne.

Poza tym jeśli zaczniesz się zachowywać w towarzystwie dziewczyny w określony sposób, to musisz być taki już zawsze. To będzie wymagało od Ciebie naprawdę bardzo dużo kontroli.

Nawet jeśli kiedyś coś wymknie Ci się spod kontroli, to możesz powiedzieć, że specjalnie dla niej zachowujesz się tak wyjątkowo. To może podziałać na Twoją korzyść, ale nie możesz sobie pozwalać na coś takiego zbyt często. Wtedy dziewczyna może pomyśleć sobie, że stałeś się zbyt miły i nie będzie się chciała już z Tobą widywać.

Jeśli mówisz dziewczynie jakiś komplement, to zawsze poddawaj go wątpliwości. Pokaż, że się zastanawiasz i nie jesteś pewny, czy naprawdę coś wygląda na niej ładnie. Dopiero po długim namyśle możesz potwierdzić to, co powiedziałeś, ale zawsze przez jakiś musisz się wahać.

Jeśli czasami dziewczyna zada Ci jakieś poważne pytanie, to na początku możesz jej odpowiedzieć żartem i trochę ją zbyć. Jednak po jakimś czasie powiedź, ze żartowałeś i odpowiedz jej szczerze, na pytanie, które Ci zadała. Musisz się z nią trochę droczyć, ale nie przesadzaj, żeby dziewczyna nie poczuła, że się z niej nabijasz.

Podobnie musisz się zachować, jeśli dziewczyna Ci czymś imponuje. Nie pokazuj jej tego od razu. Dopiero po chwili możesz się przyznać, co myślisz o tym wszystkim naprawdę.

Takie podejście do kobiet wymaga wiele pracy, żeby stać się idealnym. Jeśli jednak wiesz, że to nie jest sposób podrywania dla Ciebie, to jest wiele innych sposób dzięki którym każda kobieta może być Twoja. 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
jakpoderwacdziewczynenagg
Czas publikacji:
piątek, 08 czerwca 2012 20:55

Polecane wpisy